Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru computere-Camera Web Microsoft Lifecam HD-3000, Cablu prelungitor USB 1.8 metri

Număr anunț
DA21970533
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI RO15266389)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.756,20 RON
Valoare atribuită
2.756,20 RON
Data publicării
06.12.2018 11:41
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.756,20 RON

din 2.756,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.