Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie geanta pentru computer portabil

Număr anunț
DA21969959
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,98 RON
Valoare finală
167,98 RON
Data publicării
06.12.2018 11:27
Data finalizării
07.12.2018 05:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.