Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie tastatura USB si mouse USB 800 dpi
- Număr anunț
- DA21952668
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237295-3 · Articole pentru protejat tastatura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,22 RON
- Valoare atribuită
- 201,22 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:24
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,22 RON
din 201,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro