Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat
“Achizitia de combustibil sub formă de bonuri valorice carburant pentru autovehicule”
- Număr anunț
- SCN1041492
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.554,56 RON
- Valoare atribuită
- 257.208 RON 33,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1020453
- Termen limită
- 07.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045623
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1045623.pdf
- Formulare.docx.p7s
- LOT 1 CAIET SARCINI COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- LOT 1 PROIECT DE CONTRACT.pdf.p7s
- LOT 2 CAIET DE SARCINI COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- LOT 2 Proiect de contract.pdf.p7s
- LOT 3 CAIET DE SARCINI COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- LOT 3 Proiect de contract.pdf.p7s
- LOT 4 CAIET SARCINI COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- LOT 4 Proiect de contract.pdf.p7s
- NOUL DUAE ACHIZITIE COMBUSTIBIL AUTO.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 257.208 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | “Achiziție de combustibil sub formă de bonuri valorice carburan… | — | ROMPETROL DOWNSTREAM | 137.952 RON |
| 2 | “Achiziție de combustibil sub formă de bonuri valorice carburan… | — | ROMPETROL DOWNSTREAM | 11.712 RON |
| 3 | “Achiziție de combustibil sub formă de bonuri valorice carburan… | — | ROMPETROL DOWNSTREAM | 11.712 RON |
| 4 | “Achiziție de combustibil sub formă de bonuri valorice carburan… | — | ROMPETROL DOWNSTREAM | 95.832 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
257.208 RON
din 386.554,56 RON estimat
33,5%
Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 129.346,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.