Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA CAMIN CULTURAL , ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA SCOALA
- Număr anunț
- DA21981254
- Autoritate contractantă
- Comuna Adaseni (CUI 18382485)
- Furnizor / câștigător
- TUDOR ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO17886212)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.060 RON
- Valoare atribuită
- 8.060 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:44
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.060 RON
din 8.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro