Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONECTAT LA RETEAUA DE ILUMINAT PUBLIC TURTURI LUMINOSI SI UTILAJE COMUNA BRATEIU
- Număr anunț
- DA21980915
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.563 RON
- Valoare atribuită
- 7.563 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:27
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.563 RON
din 7.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro