Ofertă acceptată Cumpărare directă

Covor electroizolant 60cmx60cmx6mm

Număr anunț
DA21978303
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
MERA PROT SRL (CUI RO16121912)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236 RON
Valoare atribuită
236 RON
Data publicării
06.12.2018 15:29
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236 RON

din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.