Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta iluminat public, materiale electrice,utilaj PRB si personal calificat.

Număr anunț
DA21978113
Autoritate contractantă
COMUNA RACOASA (CONSILIUL LOCAL COMUNA RACOASA) (CUI 4639032)
Furnizor / câștigător
CAVOTESTER ELECTRIC S.R.L. (CUI 25380690)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.915,05 RON
Valoare atribuită
13.915,05 RON
Data publicării
06.12.2018 15:22
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.915,05 RON

din 13.915,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.