Ofertă acceptată Cumpărare directă

sursa 12V - 15A (Ctr.186/2017 ROSA)

Număr anunț
DA21976970
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DRAGON FLY COMPUTERS SRL (CUI 18562940)
Cod CPV
34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388 RON
Valoare atribuită
388 RON
Data publicării
06.12.2018 14:46
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388 RON

din 388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.