Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare tablou electric la DSNA Timisoara

Număr anunț
DA21928666
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
E.E.TIM ECHIPAMENTE DE AUTOMATIZARE SA (CUI 5927653)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.969 RON
Valoare atribuită
5.969 RON
Data publicării
03.12.2018 18:04
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.969 RON

din 5.969 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.