Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie schimbat robinet stingator P6 cu manometru

Număr anunț
DA21986520
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,30 RON
Valoare atribuită
30,30 RON
Data publicării
07.12.2018 11:19
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,30 RON

din 30,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.