Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare, reparare si incarcare stingatoare P6 si si G5 si servicii verificare hidranti interiori

Număr anunț
DA21975060
Autoritate contractantă
Liceul "Dimitrie Paciurea (CUI 17047075)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI RO17562747)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653 RON
Valoare atribuită
653 RON
Data publicării
06.12.2018 13:53
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653 RON

din 653 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.