Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL 2X13 7513

Număr anunț
DA21970368
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALAI "OCTAVIAN GOGA (CUI 17312600)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,92 RON
Valoare atribuită
410,92 RON
Data publicării
06.12.2018 11:36
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,92 RON

din 410,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.