Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOSTAT CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA21984430
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
Cod CPV
42943210-3 · Termostate de imersie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948,86 RON
Valoare atribuită
948,86 RON
Data publicării
07.12.2018 10:25
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,86 RON

din 948,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.