Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale electrice
- Număr anunț
- DA21983708
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
- Furnizor / câștigător
- GECA S.A. (CUI RO8620784)
- Cod CPV
- 31321200-4 · Cablu de joasa tensiune si de tensiune medie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.666 RON
- Valoare atribuită
- 6.666 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:05
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.666 RON
din 6.666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro