Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRONOMIC STAGE INST-A-10

Număr anunț
DA21981728
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
07.12.2018 09:02
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.