Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VIDEO PROIECTOR LED FULL HD, 1500 LM, USB HDMI SLOT SD, TELECOMANDA, RIO
- Număr anunț
- DA21973848
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE ALE EDUCATIEI BUCURESTI (CUI 4283279)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
- Cod CPV
- 32323300-6 · Echipament video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,36 RON
- Valoare atribuită
- 503,36 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:18
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
503,36 RON
din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro