Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Cartele pentru determinarea compatibilitatii prin test Coombs indirect - LISS/Coombs - 004014
- Număr anunț
- DA21970875
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.777 RON
- Valoare atribuită
- 1.770 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 11:51
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.770 RON
din 1.777 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.