Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese schimb auto: 1. ACC OE 10591 95508367 PRODUS NERETURNABIL (cheder usa dreapta) ...

Număr anunț
DA21986834
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
FITZ CAR TEAM SRL (CUI RO33824432)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.074,79 RON
Valoare atribuită
2.074,79 RON
Data publicării
07.12.2018 11:26
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.074,79 RON

din 2.074,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.