Atribuită
Anunț de participare
DISPOZITIVE MEDICALE - PROGRAM NATIONAL DIABET ZAHARAT
- Număr anunț
- CN1011361
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.412.132 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1023351
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 097-233807
- Documentație de atribuire
- DF1048603
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini model contracte licit Diabet.semnat.pdf
- FisaDate_DF1048603.pdf
- formulare diabet.docx.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 11.412.132 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | rezervoare Accu Check 3.15 ml* (sau echivalent) | 37.800 RON | Anulat | — |
| 2 | rezervoare Accu Check 8 mm/60 cm * (sau echivalent) | 113.436 RON | Anulat | — |
| 3 | rezervoare Accu Check 9 mm/60 cm * (sau echivalent) | 59.520 RON | — | |
| 4 | rezervoare Paradigm 3 ml* (sau echivalent) | 16.320 RON | — | |
| 5 | kit adapter Accu Check Spirit * (sau echivalent) | 27.456 RON | Anulat | — |
| 6 | pachet pompa de insulina (si consumabile aferente pentru 12 lun… | 652.800 RON | MEDTRONIC ROMANIA | — |
| 7 | pachet pompa de insulina (si consumabile aferente pentru 12 lun… | 652.800 RON | Anulat | — |
| 8 | sistem de monitorizare continua a glicemiei | 7.586.400 RON | Anulat | — |
| 9 | sistem de pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua… | 2.265.600 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.