Anulată
Anunț de participare
Furnizare fructe și produse lactate pentru preşcolarii din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate şi particulare acreditate şi pentru elevii din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi particular din județul Satu Mare în vederea degustării acestora cu ocazia zilelor tematice dedicate consumului de fructe și produse lactate în cadrul măsurilor educative, aferente ,,Programului pentru școli al României” pentru semestrul II al anului școlar 2018-2019 - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1010624
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337.590 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:27
- Anunț de atribuire
- CAN1016176
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045465
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 337.590 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul I – furnizare fructe, respectiv miez de nucă uscat și amb… | 168.795 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul II – furnizare de produse lactate, respectiv cașcaval vid… | 168.795 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRIMALACT SRL CUI RO9368546
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.