Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem video de supraveghere

Număr anunț
DA21984529
Autoritate contractantă
Comuna Cilieni (Primaria Cilieni Jud. Olt) (CUI 5102346)
Furnizor / câștigător
VHE SERVICE SRL (CUI RO32851854)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.784,12 RON
Valoare atribuită
14.784,12 RON
Data publicării
07.12.2018 10:27
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.784,12 RON

din 14.784,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.