Ofertă acceptată Cumpărare directă

STEAG REPREZENTARE ROMANIA DIMENSIUNI 135 CM X 90 CM.

Număr anunț
DA21979754
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
ELIANA FAVORIT 2009 SRL (CUI 31475530)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
06.12.2018 17:00
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.