Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispecerat monitorizare

Număr anunț
DA21977700
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BIHOR (CUI 4208536)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.333,33 RON
Valoare atribuită
92.333,33 RON
Data publicării
06.12.2018 15:09
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.333,33 RON

din 92.333,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.