Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotari loc joaca ,,Modernizare, consolidare, extindere si dotare gradinita de copii com Piscu

Număr anunț
DA21975791
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU VECHI (CONSILIUL LOCAL PISCU VECHI) (CUI 5002088)
Furnizor / câștigător
IANIS ANA BĂDOI SRL (CUI 36222776)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
06.12.2018 14:13
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.