Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role bucatarie hartie 2 straturi Pufina 4role/set

Număr anunț
DA21987142
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TECUCI (CUI 4355677)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,52 RON
Valoare atribuită
4,52 RON
Data publicării
07.12.2018 11:34
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,52 RON

din 4,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.