Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varf galben Gilson 2-200ul DELTALAB - OFERTA SPECIALA, Varf Eppendorf albastru 100-1000 ul DELTALAB

Număr anunț
DA21980794
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HARGHITA (CUI 4245712)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,50 RON
Valoare atribuită
531,50 RON
Data publicării
07.12.2018 08:19
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,50 RON

din 531,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.