Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21978846
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,38 RON
Valoare atribuită
833,38 RON
Data publicării
06.12.2018 15:48
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,38 RON

din 833,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.