Ofertă acceptată Cumpărare directă

directă

Număr anunț
DA21970662
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " HENRI COANDA" TARGU JIU (CUI 4666398)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.476,86 RON
Valoare atribuită
5.476,86 RON
Data publicării
06.12.2018 11:45
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.476,86 RON

din 5.476,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.