Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat

Elaborare proiect tehnic, detalii de execuţie, documentația tehnică pentru obținerea autorizaţiei de construire, documentaţii pentru obţinerea avizelor și acordurilor prevăzute în Certificatul de Urbanism (și nu numai), asistență tehnică pe perioada derulării procedurii de atribuire a Contractului de execuție a lucrărilor și asistență tehnică pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investiţii ”Reabilitare Castel Mikó” din Olteni, comuna Bodoc, județul Covasna

Număr anunț
SCN1041438
Autoritate contractantă
Judetul Covasna (CUI 4201988)
Furnizor / câștigător
DEISISDESIGN SRL (CUI 37411358)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248.886 RON
Valoare atribuită
228.975,11 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
11.04.2019 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1018471
Termen limită
09.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045472

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DEISISDESIGN SRL CUI RO37411358
Asociați 1

Valoare atribuită

228.975,11 RON

din 248.886 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 19.910,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.