Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,4% sub estimat
Licenta perpetua software CAD pentru desen (DWG, DXF)
- Număr anunț
- SCN1041424
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419.100 RON
- Valoare atribuită
- 220.308,70 RON 47,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 07:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1017775
- Termen limită
- 30.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045495
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BLUENOTE COMMUNICATIONS SA CUI RO 15146404
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONVERSION HOUSE SRL CUI 32589568
Valoare atribuită
220.308,70 RON
din 419.100 RON estimat
47,4%
Adjudecat la 52,6% din estimat · economie 198.791,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.