Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat 12000 BTU, KAISAI ECO 2 KEM-12KTA

Număr anunț
DA21978504
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.46 (CUI 24027224)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
06.12.2018 15:36
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.