Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat
Frigider minibar Star-Light MBM-45AP, Capacitate 45 l, Clasa A+, H 49 cm, Alb
- Număr anunț
- DA21978388
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,90 RON
- Valoare atribuită
- 260,50 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 15:32
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,50 RON
din 268,90 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 8,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.