Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter Vortex VAI-A1818LRW, 18.000BTU, A++/A+, Wi-Fi 2.4GHz, kit instalare incl

Număr anunț
DA21966860
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI (CUI RO4593431)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.503,20 RON
Valoare finală
5.503,20 RON
Data publicării
06.12.2018 10:06
Data finalizării
07.12.2018 05:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.