Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C12/15

Număr anunț
DA21987904
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.911,77 RON
Valoare atribuită
1.911,77 RON
Data publicării
07.12.2018 11:53
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.911,77 RON

din 1.911,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.