Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare doua planoare de antrenament pentru zborul acrobatic
- Număr anunț
- CN1010569
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34721000-7 · Planoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.554.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.552.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1015629
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 072-169707
- Documentație de atribuire
- DF1045304
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI planor acrobatie 2018 C v1.pdf.p7s
- Draft contract rom av. 05.04.3019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045304.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
1.552.000 RON
din 1.554.600 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.