Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Mentenanta Sistemului de Monitorizare a Calitatii Energiei Electrice (SMCENEL)
- Număr anunț
- CN1010579
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.071.932 RON
- Valoare atribuită
- 2.775.685 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1025157
- Termen limită
- 30.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 072-171469
- Documentație de atribuire
- DF1045145
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz_2019040411170200.pdf.p7s
- Caiet de sarcini SMCENEL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045145.pdf
- Formulare Mentenanta SMCENEL.doc.p7s
- Lista de preturi SMCENEL.pdf.p7s
- Proiect de contract SMCENEL.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Subcontractanți 1
CEM POWER INTERNATIONAL SRL CUI 35919830
Valoare atribuită
2.775.685 RON
din 3.071.932 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 296.247 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.