Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat

PACHETE SOFTWARE IT - LICENTE

Număr anunț
CN1010567
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
ASSECO SEE (CUI 6614131)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000.000 RON
Valoare atribuită
863.320 RON 13,7% sub estimat
Data publicării
11.04.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1019688
Termen limită
17.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 072-171357
Documentație de atribuire
DF1045111

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Oferta 2 Individuala
Ofertant
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

863.320 RON

din 1.000.000 RON estimat 13,7%

Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 136.680 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.