Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de vopsire
- Număr anunț
- DA21980579
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
- Furnizor / câștigător
- AEDIFICIA CARPATI SA (CUI RO2620769)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.616,82 RON
- Valoare atribuită
- 35.616,82 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:03
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.616,82 RON
din 35.616,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro