Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare zugraveli cu vopsea lavabila interior

Număr anunț
DA21979189
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Furnizor / câștigător
LUNICONS IMPEX SRL (CUI RO9527153)
Cod CPV
45442110-1 · Lucrari de vopsire a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.134,50 RON
Valoare atribuită
5.134,50 RON
Data publicării
06.12.2018 16:05
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.134,50 RON

din 5.134,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.