Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole birou și produse curățenie

Număr anunț
DA21977850
Autoritate contractantă
Comuna Roscani (CUI 16511583)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830,26 RON
Valoare atribuită
830,26 RON
Data publicării
06.12.2018 15:13
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830,26 RON

din 830,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.