Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparat spalat sub presiune cu detergent pt ISU

Număr anunț
DA21965210
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
AMOVI SERV SRL (CUI RO28272145)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.369,75 RON
Valoare atribuită
2.369,75 RON
Data publicării
06.12.2018 09:17
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.369,75 RON

din 2.369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.