Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ansamblu ptr. sudare si taiere oxiacetilenica - SRCF Constanta
- Număr anunț
- DA21987105
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 4.100,84 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:33
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.100,84 RON
din 4.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro