Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform oferta echipament pentru schela
- Număr anunț
- DA21987494
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- JUST MULTISERV S.R.L. (CUI RO20949132)
- Cod CPV
- 44212315-0 · Echipament pentru schele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.001,20 RON
- Valoare atribuită
- 132.001,20 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:43
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.001,20 RON
din 132.001,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro