Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU ACCELELRTIE VOLVO

Număr anunț
DA21989058
Autoritate contractantă
COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI RO14553140)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,41 RON
Valoare atribuită
529,41 RON
Data publicării
07.12.2018 12:28
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,41 RON

din 529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.