Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trotuar din pavele de beton strada Intrarea Banatului, Oras Chitila
- Număr anunț
- DA21989955
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- TUMACO IMPEX SRL (CUI RO5538346)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:53
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro