Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii Camere subsol Camin C1
- Număr anunț
- DA21975940
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- EUROWINDOW SRL (CUI RO15543927)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.433,67 RON
- Valoare atribuită
- 71.433,67 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 14:17
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.433,67 RON
din 71.433,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro