Ofertă acceptată Cumpărare directă

LIC FPP OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS EN pt Scoala Curtuiseni

Număr anunț
DA21981820
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR BALASI JOZSEF CURTUISENI (CUI 23998938)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,49 RON
Valoare atribuită
1.218,49 RON
Data publicării
07.12.2018 09:05
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,49 RON

din 1.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.