Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Antivirus

Număr anunț
DA21980436
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU (CUI 4323292)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,72 RON
Valoare atribuită
306,72 RON
Data publicării
07.12.2018 07:42
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,72 RON

din 306,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.