Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC DRONCO INOX 230X1.9

Număr anunț
DA21979476
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
SC Delita Impex Industrial Tools SRL (CUI RO18003085)
Cod CPV
14811200-1 · Pietre de polizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,20 RON
Valoare atribuită
319,20 RON
Data publicării
06.12.2018 16:24
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,20 RON

din 319,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.